Globos centro padalinys – Svarbi informacija

2021-12-08 artėjant gražiausioms metų šventėms Pasvalio Globos centras parodė išskirtinį dėmesį Paslaugų centro gyventojams ir kartu kūrė Šv. Kalėdų nuotaiką gamindami žaisliukus. Ačiū gyventojams už kūrybiškumą ir šventišką nuotaiką!
2021-11-08 Bendradarbiaudami su VVTAĮT ir Daujėnų seniūnija, Pasvalio socialinių paslaugų centro Globos centras suteikė informacijos Daujėnų seniūnijos gyventojams apie galimybę vykdyti budinčio globotojo veiklą, globos aktualumą, ir globos centro teikiamas paslaugas.
AČIŪ socialiniams partneriams už bendradarbiavimą.
2021-10-28 Bendradarbiaudami su VVTAĮT, Užimtumo tarnyba ir Pumpėnų seniūnija Pasvalio socialinių paslaugų centro Globos centras suteikė informacijos Pumpėnų seniūnijos gyventojams apie galimybę vykdyti budinčio globotojo veiklą.
AČIŪ socialiniams partneriams už bendradarbiavimą.
KONKURSAS!!!!🎃🎃🎃
Pasvalio socialinių paslaugų centro Globos centras skelbia HELOVYNO proga konkursą❗
Siųskite mums savo moliūgų nuotraukas ar piešinius ir burtu keliu išrinksime nugalėtoją!!! Siųsti el. p. a.bucinskiene@pasvalys.lt
Konkurso nugalėtoją skelbsime 2021-11-08! Nepamirškite pasidalinti su draugais❗
Norinčius tapti globėjais (rūpintojais) ar susidomėjusius globa (rūpyba) maloniai kviečiame kreiptis tel:. 861644186, mus rasite Joniškėlio g. 1, Pasvalyje!!!!🎃🎁
„Kai turiu noriu dalintis“😊– tai ištarė miela, geros širdies moteris gyvenanti Kiemelių kaime. MUMS DAVĖ MEDAUS! 🐝🐝🐝🍯🍯🍯 Šiuo gautu gėriu suskubome pasidalinti su šeimomis, kurios globoja vaikus😉
2021-07-02 Globėjų savaitei artėjant link finišo, Pasvalio Socialinių paslaugų centre Globos centras surengė viešą vaikų piešinių parodą bei pasikvietė į pagalbą Pasvalio atvirą jaunimo centrą, kuris parodos lankytojus nudžiugino virtualaus grybavimo pramoga. Ačiū lankytojams už aktyvumą ir įsitraukimą, o Pasvalio atviram jaunimo centrui už bendradarbiavimą!
Akimirkos ir nepakartojami įspūdžiai iš vasaros festivalio „Vaikai yra Vaikai“. Džiaugiamės ir laukiame kitų metų!!!❤
2021-07-01 Pasvalio Globos centras viešino savo veiklą, skleidė globos žinią ir bendravo su Joniškėlio miestelio gyventojais. Tariame Ačiū miestelio gyventojams bei seniūnui Donatui Diliui už svetingą priėmimą!
2021-06-30 Kupiškio rajono Globos centras organizavo žygį „Pirmyn“ pasitelkiant partnerius – Biržų, Rokiškio, Anykščių ir Pasvalio Globos centrus. Pasvalio Globos centras kartu su savo rajono globėjais leidosi į žygį vaizdingais Palėvenės takais, dalyvavo edukacijoje, bendravo ir diskutavo su kitais renginio dalyviais. Dėkojame už turiningą ir aktyvų laiką Kupiškio rajono Globos centrui ir partneriams!
2021-06-29 Globėjų savaitės proga Pasvalio socialinių paslaugų centre vyko atvira paskaita tema „Kaip padėti sau, kai padedi kitiems?“ Džiaugiamės aktyviais ir žingeidžiais dalyviais bei tariame didelį AČIŪ socialinei darbuotojai – mediatorei Kristinai Jonėnienei už įdomų ir prasmingą laiką kartu!
Prie buvusios B. Brazdžionio pradinės mokyklos Žadeikiuose šiandien daug šurmulio. Čia susirinko šeimos, globojančios vaikus. Gera matyti ir mažus, ir didesnius besišypsančius, linksmus ir laimingus!
Dėkui Pasvalio socialinių paslaugų centro darbuotojoms, suorganizavusioms nuoširdų pasibuvimą kartu!
Gal ir Jūs norėtumėte būti šios bendruomenės dalimi? Pagalvokite!
2021-06-28 nuostabioje gamtos apsuptyje, senoje mokykloje, kuri dabar vadinasi Edukacinė Bernardo Brazdžionio mokykla, vyko neregėtas šurmulys. Globos centro darbuotojų ir svečių ausyse skambėjo vaikų juokas, akis džiugino Globėjų gausa. Šventėme didelę šventę – GLOBĖJŲ DIENĄ!! 😊
Dėkojame Pasvalio socialinių paslaugų centro direktorei Rasai Beinorienei už, kaip visada, širdį glostančius žodžius ir palinkėjimus, Pasvalio rajono merui Gintautui Gegužinskui, kuris visada atvyksta su vaišėmis, už gerą nuotaiką ir sveikinimo žodžius, Pasvalio rajono VTAĮT patarėjai Astrai Kanišauskienei už sveikinimo žodžius, vyr. specialistėms už atsivežtas ir įgyvendintas puikias idėjas, Globėjai Jurgitai Janonei už kūrybiškumą ir aktyvumą, Ritai Vasiliūnienei už patį skaniausią tortą, Pasvalio socialinių paslaugų centro valgyklos darbuotojoms už pačią skaniausią košę ir visiems kitiems partneriams, kurių dėka turėjome vaišių ir batutą!!! Didžiausią AČIŪ tariame Pasvalio rajono GLOBĖJAMS (RŪPINTOJAMS), nes be JŪSŲ nebūtų MŪSŲ!!! ❤️❤️
2021-06-11 Pasvalio socialinių paslaugų centro Globos centras 2 klasės vaikams ir jų tėveliams pristatė Globos centro vykdomą veiklą, vaikų teises, pareigas ir saugų elgesį prie vandens telkinių❗ Ačiū Jums ir gerų vasaros atostogų
2021-06-12 įsibėgėjus vasaros švenčių maratonui nepraleidžiame progos viešinti Pasvalio Globos centrą! Globos centro darbuotojos dalyvavo Saločių miestelyje vykusioje Antaninių šventėje! Jos metu dalino lankstinukus, skleidė informaciją apie vaikų globą, Globos centro veiklą.
Pasvalio socialinių paslaugų centro, Globos centro ir Darbo su šeima padalinių, paslaugų gavėjai dalyvavo popietėje/paskaitoje su Zigmu Giedrimu apie paauglystėje kylančius sunkumus, problemas ir jų sprendimo būdus. Nuoširdžiai dėkojame lektoriui už naudingą informaciją!
Šiandien Kupiškio, Rokiškio, Biržų, Pasvalio ir Anykščių globos centrai jungėsi į bendrą susitikimą-pasitarimą.
Nuotolinio susitikimo metu aptarti globos savaitės metu vyksiantys renginiai, derinta dėl GLOBOS SAVAITEI SKIRTO ŽYGIO, kuris vyks liepos 30 d. Kupiškio rajone. Į bendrą žygį bus kviečiami visi visuomenės nariai, globėjai, organizacijų nariai, kurie palaiko globą.
Ačiū, brangios kolegės, už susitikimo metu pasidalinta gerąja rajonų patirtimi, keltomis problemomis ir sunkumais, su kuriais susiduriate organizuojant darbus. Iki kitų susitikimų!

Vaikai – gyvenimo šviesa.
Visuomenės ateitis, stiprybė ir jėga. Tegul mūsų meilė, apsauga taps jų kelrode žvaigžde! Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga sveikiname visus vaikus.
Pasvalio socialinių paslaugų centras 2021-05-31 organizavo šeimų ir vaikų gynimo  dienos šventę, kurią iškilmingai atidarė direktorė Rasa Beinorienė linkėdama vaikams mylėti ir būti mylimais! Dėkojame  Pasvalio kempingo savininkui Kostui Butkui už svetingumą. Ačiū  už sveikinimus svečiams: Pasvalio merui Gintautui Gegužinskui, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjai Ramutei Ožalinskienei, Pasvalio VVTAĮT skyriaus patarėjai Astrai Kanišauskienei, Panevėžio VVTAĮT skyriaus vedėjai Žanetai Ginaitei.
Taip pat dėkojame už pagalbą Jaunimo erdvių darbuotojoms, psichologei Daliai Petrėnienei, UAB „Indritus“ direktorei Vidai Varnaitei, „Family Support Lithuania“.
Ačiū visiems už bendrystę ir praleistą laiką kartu!!!

Skatindami globą ir įvaikinimą šeimose, Pasvalio Globos centras sveikino visus artėjančių Šv. Velykų progą, marginome margutį, dalinome lankstinukus, viešinome Globos centro veiklą! Ačiū dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie iniciatyvos!!!! 😊

Meniu
Šriftas
Spalvos