Globos centro padalinys – Svarbi informacija

2021-06-11 Pasvalio socialinių paslaugų centro Globos centras 2 klasės vaikams ir jų tėveliams pristatė Globos centro vykdomą veiklą, vaikų teises, pareigas ir saugų elgesį prie vandens telkinių❗ Ačiū Jums ir gerų vasaros atostogų
2021-06-12 įsibėgėjus vasaros švenčių maratonui nepraleidžiame progos viešinti Pasvalio Globos centrą! Globos centro darbuotojos dalyvavo Saločių miestelyje vykusioje Antaninių šventėje! Jos metu dalino lankstinukus, skleidė informaciją apie vaikų globą, Globos centro veiklą.
Pasvalio socialinių paslaugų centro, Globos centro ir Darbo su šeima padalinių, paslaugų gavėjai dalyvavo popietėje/paskaitoje su Zigmu Giedrimu apie paauglystėje kylančius sunkumus, problemas ir jų sprendimo būdus. Nuoširdžiai dėkojame lektoriui už naudingą informaciją!
Šiandien Kupiškio, Rokiškio, Biržų, Pasvalio ir Anykščių globos centrai jungėsi į bendrą susitikimą-pasitarimą.
Nuotolinio susitikimo metu aptarti globos savaitės metu vyksiantys renginiai, derinta dėl GLOBOS SAVAITEI SKIRTO ŽYGIO, kuris vyks liepos 30 d. Kupiškio rajone. Į bendrą žygį bus kviečiami visi visuomenės nariai, globėjai, organizacijų nariai, kurie palaiko globą.
Ačiū, brangios kolegės, už susitikimo metu pasidalinta gerąja rajonų patirtimi, keltomis problemomis ir sunkumais, su kuriais susiduriate organizuojant darbus. Iki kitų susitikimų!

Vaikai – gyvenimo šviesa.
Visuomenės ateitis, stiprybė ir jėga. Tegul mūsų meilė, apsauga taps jų kelrode žvaigžde! Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga sveikiname visus vaikus.
Pasvalio socialinių paslaugų centras 2021-05-31 organizavo šeimų ir vaikų gynimo  dienos šventę, kurią iškilmingai atidarė direktorė Rasa Beinorienė linkėdama vaikams mylėti ir būti mylimais! Dėkojame  Pasvalio kempingo savininkui Kostui Butkui už svetingumą. Ačiū  už sveikinimus svečiams: Pasvalio merui Gintautui Gegužinskui, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjai Ramutei Ožalinskienei, Pasvalio VVTAĮT skyriaus patarėjai Astrai Kanišauskienei, Panevėžio VVTAĮT skyriaus vedėjai Žanetai Ginaitei.
Taip pat dėkojame už pagalbą Jaunimo erdvių darbuotojoms, psichologei Daliai Petrėnienei, UAB „Indritus“ direktorei Vidai Varnaitei, „Family Support Lithuania“.
Ačiū visiems už bendrystę ir praleistą laiką kartu!!!

Skatindami globą ir įvaikinimą šeimose, Pasvalio Globos centras sveikino visus artėjančių Šv. Velykų progą, marginome margutį, dalinome lankstinukus, viešinome Globos centro veiklą! Ačiū dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie iniciatyvos!!!! 😊

Meniu
Šriftas
Spalvos