Darbo su šeimomis padalinys – Svarbi informacija

2021-09-22 socialinė darbuotoja Inga Pelegrimaitė inicijavo ir organizavo paslaugų gavėjams užsiėmimą ,,Emocinis pažinimas, išraiška ir streso valdymo praktiniai užsiėmimai“.
Dėkojame socialiniam partneriui Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui ir užsiėmimą vedusiai psichologei Daivai Čeponienei.
2021-09-17 atvejo vadybininkė Inga Laikūnienė inicijavo ir organizavo socialinę iniciatyvą „Padovanok kraują- išgelbėk gyvybę“.
SMAGU, KAI PIRMĄ KARTĄ ORGANIZUOTOJE SOCIALINĖJE INICIATYVOJE DALYVAVO GAUSUS BŪRYS KRAUJO DONORŲ IŠ KURIŲ NET 17 PIRMĄ KARTĄ TAPO NEATLYGINTINAIS KRAUJO DONORAIS! PASVALIO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO DARBUOTOJA, VANDA KIEKŠIENĖ, JAU 28-Ą KARTĄ NEATLYGINTINAI PADOVANOJO KRAUJO!
Dėkojame Pasvalio socialinių paslaugų centro darbuotojams, paslaugų gavėjams, socialiniams partneriams, kurie savo kilniu poelgiu sergantiems žmonėms suteikė galimybę pasveikti ar net išgelbėjo jų gyvybes!
Ačiū Nacionalinio kraujo centro darbuotojams, kurie prisidėjo organizuojant šią socialinę iniciatyvą Pasvalio socialinių paslaugų centre!
2021-09-15 socialinė darbuotoja Alma Šlekonienė su Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriumi Gotaru Vasilevičiumi vykdė, prasidedant šildymo sezonui, prevencinę popietę. Ačiū, inspektoriui, kuris paslaugų gavėjų namuose apžiūrėjo krosnis, elektros instaliaciją, paaiškino gaisrų kilimo priežastis ir kaip reikėtų elgtis gaisro metu. Taip pat paslaugų gavėjams priminė apie būtinybę namuose įsirengti autonominius dujų detektorius- padalinti informaciniai lankstinukai/skrajutės.
Socialinė darbuotoja paslaugų gavėjams dar kartą priminė apie paslaugų gavėjų teises ir pareigas- padalinti lankstinukai.
2021-09-14 socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė organizavo švietėjišką- istorinę edukaciją apie Pumpėnų vėjo malūną ir Niurkonių dvaro koplyčią. Dėkojame Pumpėnų kraštotyrininkui Algimantui Stalilioniui už begalinę meilę savo kraštui taip pat už puikiai praleisti laiką, įgytas žinias, praplėstą akiratį.
Paslaugų gavėjams paruoštos atmintinės, kurių tikslas šviesti tėvus, skatinti juos būti išmintingais savo vaikų atžvilgiu, formuoti stiprius ir sveikus tėvų ir vaiko tarpusavio santykius.
Pasvalio socialinių paslaugų centro direktorė, Rasa Beinorienė, dėkoja visiems dalyvavusiems Darbo su šeimomis padalinio organizuotoje socialinės atsakomybės akcijoje „DAROM: KIEKVIENAS IŠ GAMTOS PO ŠIUKŠLĘ“. Ačiū už fiksuotas ir atsiųstas akimirkas. Pagrindinis prizas- šeimyninė pica keliauja į Joniškėlį! Su laimėtojais susisieksime asmeniškai. Dėkojame socialiniam partneriui- Pasvalio rajono savivaldybės administracijai.
2021-08-31 socialinė darbuotoja Modesta Zalensienė, bendradarbiaujant su Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro specialistėmis, Krinčino seniūnijos patalpose organizavo popietę paslaugų gavėjams „Būkite sveiki!“. Tikslas: informuoti ir motyvuoti paslaugų gavėjus pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos, siekiant apsaugoti save ir aplinkinius. Taip pat popietės metu buvo suteikta informacija apie hipertonines ligas, TBC profilaktiką ir alkoholio mitų griovimą.
2021-08-17 paslaugų gavėjams vyko užsiėmimas „Sielą, kūną ir dvasią harmonizuojanti
meno terapija gyvenimui be streso“, kurį vedė psichologė Daiva Čeponienė.
Ačiū, socialiniam parteriui Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui!

 

2021-07-02 d., 10.00 val. Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams, kurioje dalyvavo vaikai ir jų tėvai, vyko prevencinė popietė apie prekybos žmonėmis prevenciją, vaikų išnaudojimą.
Ačiū bendruomenės pareigūnei Jurgitai Packevičienei ir VVTAĮT patarėjai Astrai Kanišauskienei už naudingą švietėjišką informaciją.

Birželio 25 d. Darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Dalė Bedalienė inicijavo ir organizavo, bendradarbiaujant su Deglėnų kaimo bendruomenės pirmininke Vita Žvigaitiene, Deglėnų kaimo bibliotekos vedėja Kristina Petrauskiene, Pušaloto seniūnijos seniūne Paulina Stravinskiene, edukaciją ,,Išnykusių kaimų keliais“. Dėkojame Laurai Petrauskaitei už nuoširdžiai papasakotą kiekvienos skulptūros atsiradimo istoriją, prasmę.

2021-06-17 baigėsi socialinių darbuotojų Dalios Misevičienės ir Modestos Zalensienės inicijuotos ir organizuotos paslaugų gavėjams keturios popietės, kurių metu kūrė MANDALAS. Moterys sužinojo spalvų ir formų reikšmes, išsiaiškino emocines problemas bei siekė asmenybės pilnatvės, nes pamatė, kad kiekvienas piešinys atspindi vidinį gyvenimą tuo momentu, turėjo galimybę  labiau pažinti save ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus.
MANDALA- reiškia ne tik ratą, diską, sferą, apskritimą, bet ir bendruomenę, susirinkimą – tai, kas skirtingas dalis apjungia į bendrą visumą.

AČIŪ partneriui- Pasvalio Visuomenės sveikatos  biurui ir psichologei Daivai Čeponienei.

2021 m. birželio 16 d. Pasvalio socialinių paslaugų centrui  Darbo su šeimomis padaliniui buvo įteiktas EQUASS Assurance kokybės sertifikatas, įrodantis, kad padalinyje teikiamos socialinių įgūdžių ugdymo palaikymo ir (ar)  atkūrimo paslaugos atitinka aukščiausius šių paslaugų kokybei keliamus reikalavimus Europos lygmeniu, atsižvelgiant į EQUASS kokybės principus.

EQUASS Assurance kokybės sertifikatas suteiktas 3 metų laikotarpiui, kurio metu padalinys yra įpareigotas kiekvienais metais teikti pažangos ataskaitas apie veiklos efektyvumą ir plėtrą.

Už šį įvertinimą  dėkojame Darbo su šeimomis padalinio darbuotojoms, kurios savo kasdieniu darbu prisidėjo prie šio tikslo.

MIELI PASLAUGŲ GAVĖJAI

Pasvalio rajono gyventojai birželio 17 d. kviečiami skiepytis nuo COVID-19 ligos be registracijos

Informuojame, kad šį ketvirtadienį (birželio 17 d.) Lietuvoje organizuojamas gyventojų skiepijimas nuo COVID-19 ligos be registracijos. Šią dieną Pasvalio rajono savivaldybės administracija kviečia visus rajono gyventojus skiepytis Pasvalio vakcinacijos centre, esančiame adresu Pasvalys, Kalno g. 34,  nuo 8.00 val. iki 20.00 val.
Visi atvykę gyventojai galės pasirinkti vakciną iš turimų skiepijimo centre.
Savivaldybės administracijos informacija

2021-06-15 Darbu su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai dalyvavo edukacijoje „Žagarėliai su prisiminimais“. Edukaciją iniciavo ir organizavo socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė. Šia edukacija, Diliauskų bendruomenės moterys: Gražina Paliulienė, Danutė Striekienė ir Kristina Šaniauskienė, praturtino paslaugų gavėjų patiriančių riziką, žinias ir įgūdžius, taip  tęsiama kulinarinio paveldo istorija! Ačiū už puikiai praleistą laiką, bei neužmirštamus įspūdžius!

2021-06-15 vyko prevencinė popietė „Saugus  elgesys prie vandens telkinių, pirmoji pagalba“.  Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro darbuotoja Daiva Šienauskienė paslaugų gavėjus mokė teikti pirmąją pagalbą, pasakojo kaip saugiai elgtis prie vandens/kaip pasiruošti vandens pramogoms ir t.t. Visi dalyviai gavo informacinių skrajučių su informacija, aktyviausi dalyviai gavo dovanėlių! Dėkojame už bendradarbiavimą Pasvalio AJC!

image.png

Socialinės darbuotojos, lankymosi metu šeimose, vaikams išdalino daugiau nei 100 vnt. „Vaiko Konstitucijų“, kurios tikimės padės ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, seneliams geriau išmanyti vaiko teise bei pareigas.
Dėkojame  Panevėžio apskrities VTAS specialistėms: Žanetai Ginaitei ir Laurai Kavaliauskaitei už Vaiko konstitucijas ir popietės metu suteiktas/ atnaujintas žinias vaikams.

Kartais užtenka saulės spindulėlio, malonaus žodžio, pasisveikinimo, šypsenos, kad  mūsų vaikai būtų laimingi!
Pasvalio socialinių paslaugų centras 2021-05-31 organizavo šeimų ir vaikų gynimo  dienos šventę, kurią iškilmingai atidarė direktorė Rasa Beinorienė linkėdama vaikams mylėti ir būti mylimais!
Dėkojame  Pasvalio kempingo savininkui Kostui Butkui už svetingumą. Ačiū  už sveikinimus svečiams: Pasvalio merui Gintautui Gegužinskui, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjai Ramutei Ožalinskienei, Pasvalio VVTAĮT skyriaus patarėjai Astrai Kanišauskienei, Panevėžio VVTAĮT skyriaus vedėjai Žanetai Ginaitei.
Taip pat dėkojame už pagalbą Jaunimo erdvių darbuotojoms, psichologei Daliai Petrėnienei, UAB „Indritus“ direktorei Vidai Varnaitei, „Family Support Lithuania“.
Ačiū visiems už bendrystę ir praleistą laiką kartu!!!

2021-05-27 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikams vyko prevencinė popietė apie VAIKŲ TEISES IR PAREIGAS.
Dėkojame Panevėžio apskrities VTAS specialistėms: Žanetai Ginaitei ir Laurai Kavaliauskaitei už Vaiko konstitucijas ir popietės metu suteiktas/ atnaujintas žinias vaikams
Norime, kad KIEKVIENAS VAIKAS džiaugtųsi vaikyste ir augtų sveikas, laimingas ir atsakingas!

 

Motinos diena tęsiasi! Darbo su šeimomis padalinio, paslaugų gavėjos lankėsi Anykščių regioniniame parke. Moterys grožėjosi Anykščių šilelio Medžių lajų taku. Keliaujant taku grožėjosi kvapą gniaužiančiais vaizdais. Drąsiausia buvo Kristina, kuri lipo į 35 metrų aukščio bokštą ir apžvelgė Anykščių šilelį, Šventosios upės vingius. Išvykos metu aplankėme: „Laimės Žiburį“ – Jono Biliūno kapą ir paminklą ant Liudiškių kalvos. Atsisėdusios šalia Laimės žiburio sulig pušų viršūnėm…

2021-09-15 socialinė darbuotoja Alma Šlekonienė su Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriumi Gotaru Vasilevičiumi vykdė, prasidedant šildymo sezonui, prevencinę popietę. Ačiū, inspektoriui, kuris paslaugų gavėjų namuose apžiūrėjo krosnis, elektros instaliaciją, paaiškino gaisrų kilimo priežastis ir kaip reikėtų elgtis gaisro metu. Taip pat paslaugų gavėjams priminė apie būtinybę namuose įsirengti autonominius dujų detektorius- padalinti informaciniai lankstinukai/skrajutės.
Socialinė darbuotoja paslaugų gavėjams dar kartą priminė apie paslaugų gavėjų teises ir pareigas- padalinti lankstinukai.
2021-09-14 socialinė darbuotoja Edita Žurauskienė organizavo švietėjišką- istorinę edukaciją apie Pumpėnų vėjo malūną ir Niurkonių dvaro koplyčią. Dėkojame Pumpėnų kraštotyrininkui Algimantui Stalilioniui už begalinę meilę savo kraštui taip pat už puikiai praleisti laiką, įgytas žinias, praplėstą akiratį.
Paslaugų gavėjams paruoštos atmintinės, kurių tikslas šviesti tėvus, skatinti juos būti išmintingais savo vaikų atžvilgiu, formuoti stiprius ir sveikus tėvų ir vaiko tarpusavio santykius.
Pasvalio socialinių paslaugų centro direktorė, Rasa Beinorienė, dėkoja visiems dalyvavusiems Darbo su šeimomis padalinio organizuotoje socialinės atsakomybės akcijoje „DAROM: KIEKVIENAS IŠ GAMTOS PO ŠIUKŠLĘ“. Ačiū už fiksuotas ir atsiųstas akimirkas. Pagrindinis prizas- šeimyninė pica keliauja į Joniškėlį! Su laimėtojais susisieksime asmeniškai. Dėkojame socialiniam partneriui- Pasvalio rajono savivaldybės administracijai.
2021-08-31 socialinė darbuotoja Modesta Zalensienė, bendradarbiaujant su Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro specialistėmis, Krinčino seniūnijos patalpose organizavo popietę paslaugų gavėjams „Būkite sveiki!“. Tikslas: informuoti ir motyvuoti paslaugų gavėjus pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos, siekiant apsaugoti save ir aplinkinius. Taip pat popietės metu buvo suteikta informacija apie hipertonines ligas, TBC profilaktiką ir alkoholio mitų griovimą.
2021-08-17 paslaugų gavėjams vyko užsiėmimas „Sielą, kūną ir dvasią harmonizuojanti
meno terapija gyvenimui be streso“, kurį vedė psichologė Daiva Čeponienė.
Ačiū, socialiniam parteriui Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui!

 

2021-07-02 d., 10.00 val. Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjams, kurioje dalyvavo vaikai ir jų tėvai, vyko prevencinė popietė apie prekybos žmonėmis prevenciją, vaikų išnaudojimą.
Ačiū bendruomenės pareigūnei Jurgitai Packevičienei ir VVTAĮT patarėjai Astrai Kanišauskienei už naudingą švietėjišką informaciją.

Birželio 25 d. Darbo su šeimomis padalinio socialinė darbuotoja Dalė Bedalienė inicijavo ir organizavo, bendradarbiaujant su Deglėnų kaimo bendruomenės pirmininke Vita Žvigaitiene, Deglėnų kaimo bibliotekos vedėja Kristina Petrauskiene, Pušaloto seniūnijos seniūne Paulina Stravinskiene, edukaciją ,,Išnykusių kaimų keliais“. Dėkojame Laurai Petrauskaitei už nuoširdžiai papasakotą kiekvienos skulptūros atsiradimo istoriją, prasmę.

2021-06-17 baigėsi socialinių darbuotojų Dalios Misevičienės ir Modestos Zalensienės inicijuotos ir organizuotos paslaugų gavėjams keturios popietės, kurių metu kūrė MANDALAS. Moterys sužinojo spalvų ir formų reikšmes, išsiaiškino emocines problemas bei siekė asmenybės pilnatvės, nes pamatė, kad kiekvienas piešinys atspindi vidinį gyvenimą tuo momentu, turėjo galimybę  labiau pažinti save ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus.
MANDALA- reiškia ne tik ratą, diską, sferą, apskritimą, bet ir bendruomenę, susirinkimą – tai, kas skirtingas dalis apjungia į bendrą visumą.

AČIŪ partneriui- Pasvalio Visuomenės sveikatos  biurui ir psichologei Daivai Čeponienei.

2021 m. birželio 16 d. Pasvalio socialinių paslaugų centrui  Darbo su šeimomis padaliniui buvo įteiktas EQUASS Assurance kokybės sertifikatas, įrodantis, kad padalinyje teikiamos socialinių įgūdžių ugdymo palaikymo ir (ar)  atkūrimo paslaugos atitinka aukščiausius šių paslaugų kokybei keliamus reikalavimus Europos lygmeniu, atsižvelgiant į EQUASS kokybės principus.

EQUASS Assurance kokybės sertifikatas suteiktas 3 metų laikotarpiui, kurio metu padalinys yra įpareigotas kiekvienais metais teikti pažangos ataskaitas apie veiklos efektyvumą ir plėtrą.

Už šį įvertinimą  dėkojame Darbo su šeimomis padalinio darbuotojoms, kurios savo kasdieniu darbu prisidėjo prie šio tikslo.

MIELI PASLAUGŲ GAVĖJAI

Pasvalio rajono gyventojai birželio 17 d. kviečiami skiepytis nuo COVID-19 ligos be registracijos

Informuojame, kad šį ketvirtadienį (birželio 17 d.) Lietuvoje organizuojamas gyventojų skiepijimas nuo COVID-19 ligos be registracijos. Šią dieną Pasvalio rajono savivaldybės administracija kviečia visus rajono gyventojus skiepytis Pasvalio vakcinacijos centre, esančiame adresu Pasvalys, Kalno g. 34,  nuo 8.00 val. iki 20.00 val.
Visi atvykę gyventojai galės pasirinkti vakciną iš turimų skiepijimo centre.
Savivaldybės administracijos informacija

2021-06-15 Darbu su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai dalyvavo edukacijoje „Žagarėliai su prisiminimais“. Edukaciją iniciavo ir organizavo socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė. Šia edukacija, Diliauskų bendruomenės moterys: Gražina Paliulienė, Danutė Striekienė ir Kristina Šaniauskienė, praturtino paslaugų gavėjų patiriančių riziką, žinias ir įgūdžius, taip  tęsiama kulinarinio paveldo istorija! Ačiū už puikiai praleistą laiką, bei neužmirštamus įspūdžius!

2021-06-15 vyko prevencinė popietė „Saugus  elgesys prie vandens telkinių, pirmoji pagalba“.  Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro darbuotoja Daiva Šienauskienė paslaugų gavėjus mokė teikti pirmąją pagalbą, pasakojo kaip saugiai elgtis prie vandens/kaip pasiruošti vandens pramogoms ir t.t. Visi dalyviai gavo informacinių skrajučių su informacija, aktyviausi dalyviai gavo dovanėlių! Dėkojame už bendradarbiavimą Pasvalio AJC!

image.png

Socialinės darbuotojos, lankymosi metu šeimose, vaikams išdalino daugiau nei 100 vnt. „Vaiko Konstitucijų“, kurios tikimės padės ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, seneliams geriau išmanyti vaiko teise bei pareigas.
Dėkojame  Panevėžio apskrities VTAS specialistėms: Žanetai Ginaitei ir Laurai Kavaliauskaitei už Vaiko konstitucijas ir popietės metu suteiktas/ atnaujintas žinias vaikams.

Kartais užtenka saulės spindulėlio, malonaus žodžio, pasisveikinimo, šypsenos, kad  mūsų vaikai būtų laimingi!
Pasvalio socialinių paslaugų centras 2021-05-31 organizavo šeimų ir vaikų gynimo  dienos šventę, kurią iškilmingai atidarė direktorė Rasa Beinorienė linkėdama vaikams mylėti ir būti mylimais!
Dėkojame  Pasvalio kempingo savininkui Kostui Butkui už svetingumą. Ačiū  už sveikinimus svečiams: Pasvalio merui Gintautui Gegužinskui, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjai Ramutei Ožalinskienei, Pasvalio VVTAĮT skyriaus patarėjai Astrai Kanišauskienei, Panevėžio VVTAĮT skyriaus vedėjai Žanetai Ginaitei.
Taip pat dėkojame už pagalbą Jaunimo erdvių darbuotojoms, psichologei Daliai Petrėnienei, UAB „Indritus“ direktorei Vidai Varnaitei, „Family Support Lithuania“.
Ačiū visiems už bendrystę ir praleistą laiką kartu!!!

2021-05-27 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikams vyko prevencinė popietė apie VAIKŲ TEISES IR PAREIGAS.
Dėkojame Panevėžio apskrities VTAS specialistėms: Žanetai Ginaitei ir Laurai Kavaliauskaitei už Vaiko konstitucijas ir popietės metu suteiktas/ atnaujintas žinias vaikams
Norime, kad KIEKVIENAS VAIKAS džiaugtųsi vaikyste ir augtų sveikas, laimingas ir atsakingas!

 

Motinos diena tęsiasi! Darbo su šeimomis padalinio, paslaugų gavėjos lankėsi Anykščių regioniniame parke. Moterys grožėjosi Anykščių šilelio Medžių lajų taku. Keliaujant taku grožėjosi kvapą gniaužiančiais vaizdais. Drąsiausia buvo Kristina, kuri lipo į 35 metrų aukščio bokštą ir apžvelgė Anykščių šilelį, Šventosios upės vingius. Išvykos metu aplankėme: „Laimės Žiburį“ – Jono Biliūno kapą ir paminklą ant Liudiškių kalvos. Atsisėdusios šalia Laimės žiburio sulig pušų viršūnėm…

Meniu
Šriftas
Spalvos