Darbo su šeimomis padalinys – Svarbi informacija

2021-06-17 baigėsi socialinių darbuotojų Dalios Misevičienės ir Modestos Zalensienės inicijuotos ir organizuotos paslaugų gavėjams keturios popietės, kurių metu kūrė MANDALAS. Moterys sužinojo spalvų ir formų reikšmes, išsiaiškino emocines problemas bei siekė asmenybės pilnatvės, nes pamatė, kad kiekvienas piešinys atspindi vidinį gyvenimą tuo momentu, turėjo galimybę  labiau pažinti save ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus.
MANDALA- reiškia ne tik ratą, diską, sferą, apskritimą, bet ir bendruomenę, susirinkimą – tai, kas skirtingas dalis apjungia į bendrą visumą.

AČIŪ partneriui- Pasvalio Visuomenės sveikatos  biurui ir psichologei Daivai Čeponienei.

2021 m. birželio 16 d. Pasvalio socialinių paslaugų centrui  Darbo su šeimomis padaliniui buvo įteiktas EQUASS Assurance kokybės sertifikatas, įrodantis, kad padalinyje teikiamos socialinių įgūdžių ugdymo palaikymo ir (ar)  atkūrimo paslaugos atitinka aukščiausius šių paslaugų kokybei keliamus reikalavimus Europos lygmeniu, atsižvelgiant į EQUASS kokybės principus.

EQUASS Assurance kokybės sertifikatas suteiktas 3 metų laikotarpiui, kurio metu padalinys yra įpareigotas kiekvienais metais teikti pažangos ataskaitas apie veiklos efektyvumą ir plėtrą.

Už šį įvertinimą  dėkojame Darbo su šeimomis padalinio darbuotojoms, kurios savo kasdieniu darbu prisidėjo prie šio tikslo.

MIELI PASLAUGŲ GAVĖJAI

Pasvalio rajono gyventojai birželio 17 d. kviečiami skiepytis nuo COVID-19 ligos be registracijos

Informuojame, kad šį ketvirtadienį (birželio 17 d.) Lietuvoje organizuojamas gyventojų skiepijimas nuo COVID-19 ligos be registracijos. Šią dieną Pasvalio rajono savivaldybės administracija kviečia visus rajono gyventojus skiepytis Pasvalio vakcinacijos centre, esančiame adresu Pasvalys, Kalno g. 34,  nuo 8.00 val. iki 20.00 val.
Visi atvykę gyventojai galės pasirinkti vakciną iš turimų skiepijimo centre.
Savivaldybės administracijos informacija

2021-06-15 Darbu su šeimomis padalinio paslaugų gavėjai dalyvavo edukacijoje „Žagarėliai su prisiminimais“. Edukaciją iniciavo ir organizavo socialinė darbuotoja Dalia Misevičienė. Šia edukacija, Diliauskų bendruomenės moterys: Gražina Paliulienė, Danutė Striekienė ir Kristina Šaniauskienė, praturtino paslaugų gavėjų patiriančių riziką, žinias ir įgūdžius, taip  tęsiama kulinarinio paveldo istorija! Ačiū už puikiai praleistą laiką, bei neužmirštamus įspūdžius!

2021-06-15 vyko prevencinė popietė „Saugus  elgesys prie vandens telkinių, pirmoji pagalba“.  Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro darbuotoja Daiva Šienauskienė paslaugų gavėjus mokė teikti pirmąją pagalbą, pasakojo kaip saugiai elgtis prie vandens/kaip pasiruošti vandens pramogoms ir t.t. Visi dalyviai gavo informacinių skrajučių su informacija, aktyviausi dalyviai gavo dovanėlių! Dėkojame už bendradarbiavimą Pasvalio AJC!

image.png

Socialinės darbuotojos, lankymosi metu šeimose, vaikams išdalino daugiau nei 100 vnt. „Vaiko Konstitucijų“, kurios tikimės padės ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, seneliams geriau išmanyti vaiko teise bei pareigas.
Dėkojame  Panevėžio apskrities VTAS specialistėms: Žanetai Ginaitei ir Laurai Kavaliauskaitei už Vaiko konstitucijas ir popietės metu suteiktas/ atnaujintas žinias vaikams.

Kartais užtenka saulės spindulėlio, malonaus žodžio, pasisveikinimo, šypsenos, kad  mūsų vaikai būtų laimingi!
Pasvalio socialinių paslaugų centras 2021-05-31 organizavo šeimų ir vaikų gynimo  dienos šventę, kurią iškilmingai atidarė direktorė Rasa Beinorienė linkėdama vaikams mylėti ir būti mylimais!
Dėkojame  Pasvalio kempingo savininkui Kostui Butkui už svetingumą. Ačiū  už sveikinimus svečiams: Pasvalio merui Gintautui Gegužinskui, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjai Ramutei Ožalinskienei, Pasvalio VVTAĮT skyriaus patarėjai Astrai Kanišauskienei, Panevėžio VVTAĮT skyriaus vedėjai Žanetai Ginaitei.
Taip pat dėkojame už pagalbą Jaunimo erdvių darbuotojoms, psichologei Daliai Petrėnienei, UAB „Indritus“ direktorei Vidai Varnaitei, „Family Support Lithuania“.
Ačiū visiems už bendrystę ir praleistą laiką kartu!!!

2021-05-27 Darbo su šeimomis padalinio paslaugų gavėjų vaikams vyko prevencinė popietė apie VAIKŲ TEISES IR PAREIGAS.
Dėkojame Panevėžio apskrities VTAS specialistėms: Žanetai Ginaitei ir Laurai Kavaliauskaitei už Vaiko konstitucijas ir popietės metu suteiktas/ atnaujintas žinias vaikams
Norime, kad KIEKVIENAS VAIKAS džiaugtųsi vaikyste ir augtų sveikas, laimingas ir atsakingas!

 

Motinos diena tęsiasi! Darbo su šeimomis padalinio, paslaugų gavėjos lankėsi Anykščių regioniniame parke. Moterys grožėjosi Anykščių šilelio Medžių lajų taku. Keliaujant taku grožėjosi kvapą gniaužiančiais vaizdais. Drąsiausia buvo Kristina, kuri lipo į 35 metrų aukščio bokštą ir apžvelgė Anykščių šilelį, Šventosios upės vingius. Išvykos metu aplankėme: „Laimės Žiburį“ – Jono Biliūno kapą ir paminklą ant Liudiškių kalvos. Atsisėdusios šalia Laimės žiburio sulig pušų viršūnėm…

Meniu
Šriftas
Spalvos