DARBO SU ŠEIMOMIS INFORMACIJA

2020-09-17 Pasvalio socialinių paslaugų centro Darbo su šeimomis padalinio darbuotojos Dalia Misevičienė ir Modesta Zalensienė, paslaugų gavėjams, Krinčino seniūnijos patalpose surengė popietę, kurios metu vyko prevenciniai pokalbiai apie smurtą ir reagavimą į jį, paslaugų gavėjų sveikatą ir saugumą, pagarbų paslaugų gavėjų elgesį. Šiomis temomis išdalintos informacinės skrajutės. Dėkojame Krinčino seniūnijos seniūnui Gintautui Venskevičiui, kuris priminė paslaugų gavėjams apie artėjantį šildymo sezoną ir būtinybę tinkamai pasirūpinti savo šeimos narių saugumu. Bendrosios praktikos slaugytoja Virginija Einorienė priminė apie sezonines peršalimo ligas, imuniteto stiprinimą, taip pat Covid 19 prevenciją. Policijos pareigūnė Jurgita Packevičienė, kalbėjo apie smurtą, jo rūšis, priminė taisykles važiuojantiems dviračiu, pėstiesiems.

 

2020-08-20 Pasvalio socialinių paslaugų centro sodelyje vyko terapija su psichologe Daiva Čeponiene „Gėlių karalystė“. Paslaugų gavėjos surado grožį ir gėrį savo sukurtuose darbuose, tai širdies žodžiai- gėlių spalvų karalystėje. AČIŪ, partneriui- Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui!

2020-08-07 paslaugų gavėjų vaikams vyko, socialinės darbuotojos inciatyva organizuota, edukacinė pramoga “Pažink žirgus iš arčiau“.
Ačiū darbuotojos dukrai, Vytautei Bedalytei už žinias apie žirgus ir puikiai praleistą laiką, bei neužmirštamus įspūdžius!

2020-07-09 Darbui su šeimomis padalinio darbuotojams vyko popietė apie paslaugų gavėjų teises ir teisių taikymo būdus kasdieniniame darbe.

Šiandiena  paslaugų gavėjų vaikams vyko prevencinė popietė. „Saugus elgesys prie vandens“. Nuoširdus AČIŪ  Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyrams ir Pasvalio visuomenės sveikatos biuro specialistei! Dėkojame už suteiktas žinias vaikams ir prasmingai kartu praleistą laiką!

Birželio 1 dieną buvo švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena!

 

Šiandiena dalyvavome nuotoliniuose mokymuose. Mokymų metu gydytojas psichiatras Jaunius Urbutis kalbėjo apie  įvairias priklausomybes, jų atpažinimą ir gydymo būdus.

Pasvalio socialinių  paslaugų centro Darbo su šeimomis padalinys su Kazickų šeimos fondo parama džiaugiasi galėdamas pasveikinti dešimt Pasvalio rajono mamų. Organizatoriai artėjančios Motinos dienos proga palinkėjo, kad bundantis pavasaris neštų šviesą, gyvenimo džiaugsmą, puikią nuotaiką ir kad niekada netrūktų sveikatos bei vaikų meilės.

Partneriai: Arminas Vareika, Pasvalio Bendruomeniniai šeimos namai

2020-04-17  dėl paskelbto karantino LR teritorijoje, nuotoliniu būdu vyko institucijų „apskrito stalo“ diskusija. Su specialistais aptarta, kad kiekvieną dieną tenka veikti kūrybiškai, priimant įvairius sprendimus susijusius su pagalba šeimoms, kuriose auga nepilnamečiai vaikai. Pasidalinta patirtimi ir praktiniais patarimais. Šiuo ypatingu metu labai svarbus visų institucijų solidarumas,  esame dėkingi socialiniams partneriams.

 Ačiū dalyvavusiems: Pasvalio ŠPT, VVTAĮT Pasvalio skyriui, Socialinės paramos ir sveikatos skyriui, Pasvalio Grūžių vaikų globos namams, Bendruomeniniams šeimos namams, Švietimo ir sporto skyriui, VO „Gelbėkit vaikus“, Visuomenės sveikatos biurui.

 

Aktuali informacija mokinių tėvams

Balandžio 23 d. 15.00-16.00 val. tiesiogiai internetu vyks paskaita „Kaip kalbėti su vaikais apie jausmus, kylančius karantino metu?“. Paskaitoje Paramos vaikams centro psichologė, programos „Antras žingsnis“ vadovė Ieva Dulinskaitė aptars, kaip su vaikais kalbėti apie nerimą, baimę, nežinomybės ir pasimetimo jausmus, kylančius reaguojant į susidariusią situaciją. Taip pat bus pristatomi būdai, kaip mokyti vaikus nusiraminti, kai apima pyktis arba susierzinimas, kaip mokyti vaikus spręsti tarpusavio problemas ir ieškoti išeičių.
Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams ir visiems, kuriems aktualu, kaip kalbėti su vaikais apie karantino metu kylančius jausmus.
Paskaita – nemokama, tačiau būtina užsiregistruoti ir užpildyti dalyvio apklausos anketą iki balandžio 18 d.
Daugiau informacijos ir registracija – https://bit.ly/2yiO878

 

LAI Į ŽEMĘ SUGRĮŽTA RAMYBĖ, BŪKIME SVEIKI!

DARBO SU ŠEIMOMIS PADALINIO PASLAUGŲ GAVĖJŲ VAIKAI  IŠRADINGAI PASVEIKINO SENELIŲ NAMŲ GYVENTOJUS SU ŠVENTOMIS VELYKOMIS!

 

 

Informuojame, kad paskelbto karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje laikotarpiu, paslaugų gavėjams teikiamos socialinės priežiūros paslaugos: socialinių įgūdžių ugdymas ir palaikymas. Dažniau nei įprasta paslaugos teikiamos ryšio priemonėmis, tačiau tam tikrais socialinės rizikos atvejais paslaugos teikiamos šeimos namuose.

Prašome bendradarbiauti ir atpažinus socialinės rizikos veiksnius informuoti socialinę darbuotoją, teikiančią paslaugas  socialinę riziką patiriančioms šeimoms. Apie pastebėtus galimus vaikų teisių pažeidimus nedelsiant informuoti policiją.

   Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.

 

REKOMENDUOJAME: kaip turiningai leisti laisvalaikį rasite čia:

https://bit.ly/ka-veikti-paaugliams-karantine

Visus darbuotojų kontaktus rasite:  paslaugucentras.pasvalys.lt

 

PRIMENAME: Priemonės, kurios mažina pavojų užsikrėsti koronavirusu:

                     ● rankų plovimas vandeniu ir muilu arba rankų trinkimas dezinfekcine priemone, skirta rankoms;

● kosėjant ir čiaudint nosies bei burnos prisidengimas nosinaite arba sulenkta alkūne;

  ● kontaktų su peršalusiu arba į gripą panašių simptomų patiriančiu asmeniu vengimas.

PAJUTUS LIGOS SIMPTOMUS BŪTINAI KREIPKITĖS Į MEDIKUS PAGALBOS TELEFONU 1808, GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA PATIEMS VYKTI Į GYDYMO ĮSTAIGAS.

 

Svarbi informacija!
Sparčiai plintant virusui būkime pasiruošę
Kovo 6 d. Pasvalio socialinių paslaugų centre, paslaugų gavėjai dalyvavo  kūrybiniame-terapiniame užsiėmime  “Šilko vitražas”.
 Ačiū, Pasvalio visuomenės sveikatos biurui  ir psichologei Daivai Čeponienei už puikią grupinę terapiją! 
Tarptautinės moters solidarumo dienos proga puiki dovana sau- savo kūrybos skarelė!
Padalinys darbo su šeimomis sveikina visus su atėjusiu pavasariu ir artėjančia svarbia mums ir Lietuvai švente
Vasario 21 d. Pasvalio socialinių paslaugų centro paslaugų gavėjų vaikai vyko į saldainių fabriką ,,Rūta” Šiaulių m. Apsilankę vaikai sužinojo kaip gaminami saldainiai, išmėgino savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus, čia pat jų ir paragavo, savo gaminius parvežė namiškiams lauktuvių. Šokolado muziejuje vaikai žvilgtelėjo į beveik keturių tūkstančių metų šokolado istoriją. Išgirdo apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus ir ilgiausiai veikiantį saldainių fabriką ,,Rūta”. Ačiū nuolatiniams mūsų draugams – rėmėjams ,,Family support  – Lithuania” už puikią išvyką
Vasario 18-19 dienomis Pasvalio socialinių paslaugų centro paslaugų gavėjų vaikai vyko į Appolo kiną, žiūrėjo filmą ,,Arkties komanda”. Vaikai pamatė, kad galima siekti užsibrėžtų tikslų ir mokytis iš Arktyje gyvenančio lapiuko Žaibo. Nuoširdus AČIŪ, Pasvalio krašto garbės pilietei Wenche Bjorkeng
Pasvalio socialinių paslaugų centro darbuotojos vasario 12 d. kartu su socialiniais partneriais dalyvavo susitikime su priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenės ,,ETERNA VITA” nariais. Susitikimo metu buvo pristatyta bendruomenės vykdoma veikla, aptartos bendravimo galimybės
2020-01-20 direktorė darbo su šeimomis padalinio darbuotojas susirinkimo metu supažindino su Equass Assurance anketinės apklausos rezultatais. Darbuotojos supažindintos su įstaigos metiniu planu, numatytomis veiklomis ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimo planu, aptartas naujas atvejo vadybos tvarkos aprašas, kiti einamieji klausimai
Gruodžio 13 d. padalinio darbui su šeimomis paslaugų gavėjams suorganizuota popietė molio terapija vidinės savijautos stiprinimas ,,Kuriu savo pasaulį”.
Ačiū psichologei Daivai Čeponienei
2019 m. gruodžio 12 d. Pasvalio socialinių paslaugų gavėjų vaikai lankėsi Pasvalio krašto muziejaus edukacinėje programoje ,,VIDURY DVARO MEŠKA KARO”. Vaikai vaišinosi pica, dalinosi įspūdžiais!  Šventę dovanojo Family support-Lithuania
Lapkričio 21 d. Pasvalio atviro jaunimo centre dalyvavome atšvaitų gamybos pamokoje kartu su komisariato atstove G.M
Įgyvendinant EQUASS projektą, siekiama gerinti socialinių paslaugų kokybę, atlikta anoniminė paslaugų gavėjų (119 šeimų) paslaugų vertinimo anketinė apklausa. Rezultatų rodikliai bus skelbiami
Lapkričio 15 d. padalinio darbui su šeimomis paslaugų gavėjams organizuota popietė ,,Dailės terapija: mandalų piešimas manų kruopomis”
Pasvalio socialinių paslaugų centro padalinio darbui su šeimomis darbuotojos lankėsi Pasvalio atviro jaunimo centre, kuriame susipažino su centro veikla, jaunimo ir šeimų užimtumo galimybėmis, susitarta dėl bendradarbiavimo
Padalinio darbui su šeimomis informacija
Pasvalio socialinių paslaugų Padalinio darbui su šeimomis darbuotojai dalyvavo susitikime su Panevėžio teritorinių ligų specialistais
Turbūt Lietuvoje nerastume žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie labdaros ir paramos fondą ,,Maisto bankas”. Džiaugiamės šį savaitgalį prisidėję prie ,,Maisto banko akcijos!
Padalinio darbui su šeimomis darbuotojos dalyvavo Užimtumo tarnybos organizuotame susitikime, siekiant užtikrinti paslaugų gavėjų geriausius interesus bei kokybišką paslaugų teikimą. Susitikime dalyvavo: Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus, ,,Sodros” specialistai
Pasvalio socialinių paslaugų centro Padalinio darbui su šeimomis darbuotojos 2019-10-15 dalyvavo Šeimos konferencijos metodo mokymų programos pristatyme
Pasvalio socialinių paslaugų centro Padalinio darbui su šeimomis darbuotojos dalyvauja 40 val. programoje, kuria siekiama sumažinti neigiamą psichosocialinių
rizikos veiksnių poveikį darbuotojų sveikatai, gerinti psichosocialinę aplinką ir stiprinti darbuotojų psichikos sveikatą